WiM майданчики на варті доріг України

  • Новини
  • WiM майданчики на варті доріг України

Раді інформувати Вас про хід робіт по влаштуванню автоматичного пункту (майданчика) для габаритно-вагового контролю - комплексу зважування у русі, Weigh-in-Motion (WiM) на автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир – Чернівці, км 246+400 – 247+400 в Хмельницькій області!

Що вже виконано?

- Встановлено рамну конструкцію для WiM комплексу;

- На час проведення робіт організовано проїзд по тимчасовій схемі організації дорожнього руху.

Наступним кроком буде:

- Встановлення датчиків в дорожнє покриття;

- влаштування датчиків та камер відеоспостереження на рамну конструкцію.

Завершення робіт плануємо на першу половину грудня 2020!

Проект WiM є комплексною системою автоматичного контролю основних параметрів транспортних засобів, метою якої є унеможливлення руйнування дорожнього покриття.

Весь WiM комплекс складається з опорної конструкції, датчиків для динамічного зважування, вбудованих у дорожнє покриття, камер відеоспостереження, програмного забезпечення та комунікаційної інфраструктури.

 

Встановлення WiM майданчиків на автомобільних шляхах України дозволить не лише забезпечити виконання правил перевезення вантажів, але також сприятиме збереженню цілісності нового дорожнього покриття.

На основі фактичних даних отриманих з WiM комплексів щодо транспортного навантаження та інтенсивності руху буде здійснюватись більш обґрунтоване та раціональне планування ремонту та реконструкції мережі доріг.

Автор : fininpro | 23.11.2020