Стартувало будівництво нової кільцевої розв'язки в Полтавській області

  • Новини
  • Стартувало будівництво нової кільцевої розв'язки в Полтавській області

Сучасні кільцеві розв’язки широко використовуються на автомобільних дорогах світу та набувають популярності в Україні. Перехрестя, де рух організовано навколо центрального острівця проти годинникової стрілки є одним з найбезпечніших варіантів транспортних розв’язок в одному рівні.

Державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» в рамках Державної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні продовжує вести свою активну діяльність, метою якої є будівництво безпечної інфраструктури нашої країни.

 Вчора стартував новий проект в Полтавській області - капітальний ремонт (влаштування) транспортної розв’язки в одному рівні кільцевого типу з середнім діаметром центрального острівця на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-42 Лубни-Миргород-Опішня-/Н-12/ на ділянці км 46+217.

Також продовжуються активні будівельні роботи в Кіровоградській області – проведення капітального ремонту (влаштування) транспортної розв’язки в одному рівні кільцевого типу з малим діаметром центрального острівця на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на ділянці км 70+086.

Ці обидві ділянки доріг характеризується підвищеною аварійністю, а нове інфраструктурне рішення допоможе уникнути ДТП та зберегти життя людей.

На період капітального ремонту забезпечено безперервний рух транспорту на усіх напрямках.

 

Автор : fininpro | 30.09.2020