Роз’яснення ДП «Фінінпро» щодо ситуації, що склалася на об’єктах будівництва на об’їзній дорозі біля села Богородчани

  • Новини
  • Роз’яснення ДП «Фінінпро» щодо ситуації, що склалася на об’єктах будівництва на об’їзній дорозі біля села Богородчани

09 грудня 2020 р. на сайті новин galka.if.ua  вийшла стаття «Не доробили і залишили: навколо Богородчан два незавершені кільця створюють небезпеку», автор Турій Роман, в якій було освітлено незадовільний стан об’єкта будівництва, а саме – розв’язка кільцевого типу, де були відсутні світловідбивні знаки та освітлення, що становило небезпеку для водіїв.

Докладніше за посиланням https://galka.if.ua/ne-dorobili-i-zalishili-navkolo-bogoro/ .

ДП «Фінансування інфраструктурних проектів», (далі ДП «Фінінпро») здійснює будівництво об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури в рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, (далі БДР), та має на меті підвищення рівня безпеки доріг та зменшення кількості місць концентрації ДТП і небезпечних для руху ділянок. ДП «Фінінпро» проводить закупівлі на виконання робіт з будівництва об’єктів інфраструктури, а також має в своєму складі Службу замовника, яка здійснює моніторинг та контроль належного виконання робіт підрядними організаціями.

Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області було надано пропозиції Укравтодору щодо проведення капітального ремонту (влаштування) транспортних розв’язок кільцевого типу на автомобільній дорозі Н-09 км 293+065 та км 287+254 Івано-Франківської області. ДП «Фінінпро» врахувало  зазначені пропозиції та включило їх до переліку об’єктів , які реалізуються в межах БДР на 2020 рік.

За результатами відкритих торгів, переможцем закупівлі визначено компанію ВАТ «Акелік Груп».

Згідно Договору, підрядна організація, в даному випадку ВАТ «Акелік Груп» здійснює контроль безпеки дорожнього руху на об’єкті, та відповідно до Закону України «Про дорожній рух», в повній мірі відповідає за належне утримання об’єкта будівництва, забезпечення умов безпеки руху і несе повну безумовну майнову та юридичну відповідальність, якщо дорожньо-транспортна пригода сталася з причин незадовільного стану автомобільної дороги, допущеного з вини Підрядника.

ДП «Фінінпро» неодноразово наголошувалося на нарадах, а також в листах до виконавця будівельних робіт про настання відповідальності у разі невиконання зобов’язань щодо дотримання вимог Закону України «Про дорожній рух» в частині забезпечення безпеки руху.

ДП «Фінінпро» вжито заходів щодо врегулювання ситуації, що сталась на об’єкті будівництва біля села Богородчани. Наразі вже встановлено постійні дорожні знаки, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

Автор : fininpro | 11.12.2020