Першій WiM отримає сертифікат за модулем F

  • Новини
  • Першій WiM отримає сертифікат за модулем F
Нещодавно ми звітували про влаштування 20 WiM комплексів в рекордно стислі строки – 3,5 місяці з дати підписання договору!
 
 
Всі комплекси автоматичного зважування у русі завершено, підключено до комунікаційних мереж та отримано сертифікати за модулем В. Іншими словами – обладнання WiM відповідає всім технічним вимогам та державним стандартам.
Далі йшов процес тестування та налаштування обладнання. Всі WiM працювали в тестовому режимі та передавали інформацію до ЦОД (центрів обробки даних) ДСБТ (Державна служби України з безпеки на транспорті) – орган, що здійснює контроль безпеки на дорогах, та безпосередньо контроль вантажівок та УАД - Державного агенства автомобільних доріг України.
Зараз вирішальний момент – орган державної сертифікації ДП «Укрметртестстандарт» разом з Підрядною організацією провів перші випробування WIM 32 на дорозі Н-16 та після опрацювання зібраних даних надасть сертифікат відповідності технічному регламенту законодавчо-регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого КМУ від 13 січня 2016 р. №94 за модулем F.
Як відбувалось тестування? Еталонна вантажівка, з чітко визначеними параметрами (вага та габарити), на різних швидкостях та з різним навантаженням проїжджає автоматичний ваговий комплекс WiM, а обладнання, в свою чергу, повинно зафіксувати всі параметри вантажівки в межах заявленої похибки вимірювання:
<img src="https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png" alt="

Автор : fininpro | 19.04.2021