Форум "Велике будівництво: Авіація. Туризм"

  • Новини
  • Форум "Велике будівництво: Авіація. Туризм"

25 листопада  відбувся Форум «Велике будівництво: Авіація. Туризм», який є частиною Всеукраїнського форуму «Україна 30», і безпосередньо стосується діяльності ДП «Фінінпро» в частині реконструкції та будівництва аеропортів.

Авіація та туризм – саме ці дві галузі постраждали найбільш за час пандемії, а отже сьогодні мають право на увагу високопосадовців. В планах Програми Президента «Велике будівництво» розвиток авіаційної України, та створення так званих «туристичних магнітів» для внутрішнього туризму та для іноземців.

Отже на Форумі говорили про існуючу проблему недофінансування інфраструктури цивільної авіації та нагальність привести до ладу регіональні аеропорти, реконструювати, модернізувати, а в деяких регіонах побудувати нові сучасні аеропорти.ДП «Фінінпро» вже має досвід реконструкції аеропортів, адже у рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за державні кошти (понад 14.8 млрд. грн.) було успішно проведено реконструкцію таких аеропортів, як “Бориспіль”, “Харків”, “Київ” (Жуляни), “Львів” та “Донецьк”.

Наразі по проектам реконструкції та будівництва аеропортів ДП «Фінінпро» має наступне:

  - зрушено раніше призупинене будівництво нового аеродромного комплексу в МА «Дніпропетровськ»;

  - вдалося налагодити взаємодію з органами місцевого самоврядування у питаннях відведення необхідних земельних ділянок під проект, пройти всі дозвільні процедури та укласти договір з генеральним підрядником;

 - в межах Програми розпочато реалізацію таких проектів як будівництво нового аеропорту в Закарпатському регіоні та реконструкцію аеродромних комплексів в міжнародних аеропортах «Вінниця», «Херсон» та «Рівне», орієнтовною вартістю 4.5 млрд грн.

Велика подяка організаторам Форуму – Міністерству інфраструктури України за можливість взяти участь в обговоренні. Маємо сильну та завзяту команду однодумців, тому наша спільна мрія сьогодні – це сучасні та комфортні аеропорти завтра!

Автор : fininpro | 26.11.2021